Skoči na glavno vsebino

V soboto, 2. 4. 2022, se je v telovadnici naše šole odvijal 2. badmintonski turnir v letošnjem šolskem letu, ki ga je organiziral šolski sklad. Namen je bil kot po navadi dobrodelni, tokrat so zbrana sredstva s prijavninami namenjena sofinanciranju ekskurzije nadarjenih učencev v Tehno park Celje.

Na turnirju se je pomerilo 19 tekmovalcev, ki so bili razdeljeni v štiri kategorije: osnovnošolci, ženske, moški in elite. Ob zaključku so najboljši trije tekmovalci iz vsake kategorije prejeli medalje za 1., 2. in 3. mesto. Ostali pa so prejeli pohvalo za sodelovanje.

Po sobotnem dopoldnevu v telovadnici smo se razšli zadovoljni, z upanjem, da nam bo uspelo izpeljati še veliko podobnih akcij, s katerimi bomo zbirali sredstva za šolski sklad.

Hvala vsem za prijetno druženje in prispevke v korist naših učencev.

 

Zapisala: Neva Dobravec, članica šolskega sklada

 

     

       

      

Dostopnost