V četrtek, 31. 3. 2022, se je pred našo šolo odvijal »Sejem igrač«, ki ga je organiziral Upravni odbor šolskega sklada. Bil je dobrodelnega namena, saj bodo zbrana sredstva namenjena  sofinanciranju različnih dejavnosti naših učencev.

Sejem so obiskali številni učenci in učitelji naše šoli, otroci iz vrtca in njihovi starši. Izbirali so lahko med številnimi plišastimi igračami, avtomobilčki, punčkami, družabnimi igrami, knjigami,  igračami za domače živali, ki so jih izdelali učenci naše šole in številnimi drugimi igračami. Kljub slabemu vremenu dobrega razpoloženja ni manjkalo.

Zahvaljujemo se vsem otrokom, staršem in učiteljem za podarjene igrače, za dobrodelni prispevek in pomoč pri izvedbi sejma.

Zapisala Saša Babšek