Skoči na glavno vsebino

Dan se je začel s tekom ob obali in pozdravom morju. Po zajtrku sta petošolce sprejela animatorja Žiga in Polona in z njimi raziskovala morsko obalo. Kdo bi si mislil, da se pod kamni skrivajo tako zanimiva bitja. Našli so rakovice, raka, voleke, pegavke, latvice, ribo babico, spužvo, kačjerep, klapavice,.. V bazenu so pilili plavalne tehnike in nekateri učenci že usvojili srebrne delfinčke. Morje se je ogrelo za par stopinj in tudi danes so pogumni zaplavali. Težko so pričakali lov za zakladom, ki ga je vodila animatorka Anja. Zmagala je skupina z najboljšim čutim za orientacijo, poznavanjem primorskih mest in smislom za pesnjenje. Po večerji so odigrali med dvema ognjema, se preizkusili v odbojki na mivki in se sprostili na igralih. Petošolci so se složno strinjali, da je bil danes en super zanimiv dan.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost