Skoči na glavno vsebino

Prva triada centralne šole je imela v petek, 27. maja, športni dan. Napolnili smo ga s štafetnimi igrami na travniku na Stopcu in vodno zabavo na zgornjem šolskem igrišču.

72 učencev smo razdelili v 8 skupin, ki so si nadele ime po travniških rastlinah oziroma živalih: regrat, kače, krtki, polži, kobilice, zajčki, črvi …

Vsi tekmovalci so se trudili po svojih najboljših močeh, se spodbujali in navijali. Pomerili so se v igrah: nogometaš, hokejist, skakalec, veverica, kenguru, krokarji. Največ točk so zbrali krtki, ki so za nagrado prejeli diplomo in balone.

Po malici smo se odpravili v šolo, se preoblekli v kopalke in si na tribunah uredili plažo. Sonce nas je že toplo grelo, zato so bile vodne brizgalke in napolnjeni balončki odličen in osvežilen zaključek športnega dopoldneva. Tako medrazredno povezovanje in hkrati tekmovanje bomo zagotovo še ponovili. Kratek video si oglejte tu:

Zapisala: Urška Hrast

 

Dostopnost