Skoči na glavno vsebino

»All good things must come to an end.« Žal to velja tako za poletne počitnice, kot tudi za angleški jezikovni tabor oz. English camp, ki je prejšnji teden potekal na naši šoli. 40 učencev od 4. do 9. razreda s petih šol od Deskel do Bovca je 5 dni med različnimi aktivnostmi, športom, ustvarjanjem in igro vsak dan bolj samozavestno in brez težav komuniciralo v angleščini ter sebi in drugim dokazalo, da so se v prejšnjih letih v šoli veliko naučili. Pri tem so ključno vlogo odigrali 4 angleški učitelji s šole English Experince School of English – Matt, Tom, Lisa in Penny – ki niso prinesli na tabor samo svoje perfektne britanske angleščine in dobre volje, ampak tudi svoje osebnosti, življenjske izkušnje, zgodbe o potovanjih po vsem svetu in s tem širili otroška obzorja. Najbolj so običajno rutino spremenili družinam naših učencev, ki so jih ves teden gostili na svojih domovih. Za konec so učenci svoje znanje in igralske sposobnosti pokazali staršem na zaključni prireditvi ter tako zaključili intenziven, a zabaven teden.

Zapisala: Metka Kavčič Feltrin

 

Dostopnost