Skoči na glavno vsebino

Sprostitev in zaupanje.

Danes se je vsaka skupina posvetila svoji tematiki. Mi smo spoznavali naše osebnostne lastnosti in vse, kar vpliva na naše duševno zdravje. Kljub vetru in dežju smo bili na igrišču, kjer smo imeli igre zaupanja. Ko je bil dež premočan smo odšli v družabni prostor. Tam smo se naučili pravilno dihati, osvojili tehnike sproščanja in prepoznavali dobre lastnosti drug drugega. Malo smo tudi risali in si izdelali “krožnik” sedmih pomembnih dejavnikov, ki vplivajo na naše počutje.

In kaj smo danes jedli s pravih krožnikov?

Zajtrk: kruh, maslo, marmelada, mleko, kosmiči.

Malica: sirova štručka in sadje

Kosilo: juha, pražen krompir, pečenka in solata

Večerja: tortelini v sirovi omaki in solata

Današnji dan bi opisali kot ”ZELO ZANIMIV”.

Dostopnost