Skoči na glavno vsebino

Že v mesecu septembru je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike. Na predmetni stopnji so se učenci izkazali, skupno so prejeli 12 priznanj. Bronasto priznanje so v 6. razredu prejele Nika Levpušček,  Zarja Manfreda in Taja Teodorović, v sedmem pa Luka Janež in Anton Baša. Slednji se je uvrstil tudi na državno tekmovanje. V osmem in devetem razredu so najboljši prejeli priznanje za sodelovanje; to so Jaka Taljat, Brin Krivec, Gal Cugelj, Anuška Gruden, Ursula Gruden, Ema Baša in Ema Laharnar. Jaka, Brin, Anuška in Ursula so se uvrstili na regijsko tekmovanje, na katerem so vsi štirje dosegli dovolj točk za bronasto priznanje.

Letos je regijsko tekmovanje za osmi in deveti razred, državno pa za sedmi razred potekalo na tolminski osnovni šoli. Na podlagi odličnega rezultata se je Ursula Gruden iz 9. razreda udeležila državnega tekmovanja na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani in si priborila srebrno priznanje.

Čestitke vsem tekmovalcem!

Mentorici Kelli Kogoj in Nataša Rejc

Dostopnost