Po treh letih smo na PŠ Šentviška Gora spet lahko priredili Miklavžev koncert. Žal z nami ni bilo vseh učencev in otrok vrtca, saj so bili bolni.
Organizatorji prireditve smo bili učenci 3. in 4.r, zato se je odvijala v naši učilnici.
Povabljene smo sprejeli že pred učilnico, kjer smo jim dali vstopnice, oni pa so oddali prostovoljne prispevke: lepe risbice in mandarine.
Otroci iz vrtca so nas razveselili s prisrčnim nastopom, učenci 1.in 2.r pa s poučno predstavo o Mojci Pokrajculji. Mi pa smo program popestrili z glasbenimi točkami in s plesom prijateljstva.
Ob koncu smo si ogledali fotografije zadnjega koncerta iz leta 2019 in se prijetno nasmejali, ko smo videli, kakšni smo bili pred tremi leti.
Veseli smo bili, da nam je prireditev tako lepo uspela in smo se lahko družili z otroki iz vrtca.

zapisali učenci 3.in 4.r
objavila Erika Laharnar