Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu so tretješolci sodelovali na likovnem natečaju Tedna možganov, ki poteka pod okriljem Sinapse. Teden možganov 2023: Na koncu jezika je potekal med 13. in 17. marcem 2023.

Začetek marca smo dobili obvestilo, da sta med letošnjimi nagrajenci tudi dva naša tretješolca.

Lovro Lapanja je dosegel 2. mesto v kategoriji individualnih izdelkov 1. triade in Olivija Levpušček je dosegla 3. mesto v kategoriji individualnih izdelkov 1. triade. Oba njuna izdelka sta bila razstavljena na razstavi v Tednu možganov, prav tako pa je bil na razstavi razstavljen tudi izdelek učenke Sare Lipušček.

Oba nagrajenca sta bila v petek, 17. 3. 2023, vabljena na slavnostno podelitev nagrad in priznanj v Atrij ZRC SAZU. Podelitve sta se udeležila in prejela lepi ter uporabni nagradi. Lovro si je poleg priznanja prislužil darilni bon v vrednosti 50 € za jezikovni tečaj na Jezikovni akademiji in vstopnico za pustolovski park Geoss, Olivija pa je poleg priznanja prejela miselno igro Hiše iluzij in bralno kazalo.

Čestitke obema nagrajencema!

                                                           

Zapisala Ana Selinec Kozorog

Dostopnost