Skoči na glavno vsebino

“Škoda, da je Teden otroka samo ta teden!” Hja, res smo imeli popestren in bolj lahkoten pouk, a smo se kljub temu veliko naučili. Vrtčevska gledališka skupina nam je zaigrala predstavo z naslovom Vse si delimo. Ko bi le ne pozabljali, da se sreča z delitvijo veča! Prvošolci so se z navdušenjem podali v “svoje” nekdanje prostore, v klet vrtčevske stavbe. Hvala vzgojiteljicam in vzgojitelju za povabilo in za res prisrčno uprizoritev.

Za naše mišice, koordinacijo in gibljivost pa je na zunanjem igrišču poskrbel predstavnik SK Matajur. Peter Carli nas je vodil skozi igrive in gibljive vaje, nato pa smo se preizkusili še v poligonu. Najhitrejši si je za nagrado prislužil majico, ostali nalepke, vsi pa smo se nadihali in namigali.

Zapisala: Urška Hrast 

  

   

 

Dostopnost