Skoči na glavno vsebino

Tudi v 2. a je bil teden otroka radoveden in pester. V ponedeljek smo začeli z radovednimi vprašanji, na katera bomo še nekaj časa iskali odgovore, torek nam je popestril zanimiv športni dan, v sredo smo se veselili knjigomenjalnice in sprejema prvošolcev v šolsko skupnost, v četrtek smo si ogledali odlično predstavo v vrtcu in obiskali popoldanski dobrodelni sejem igrač. Petek pa smo zaključili s športno delavnico SK Matajur in radovednimi poskusi, ki nam jih je pripravila učiteljica Urška Kenda Mavrar. Zakaj rozine v vodi z mehurčki plešejo? Zakaj nekateri predmeti plavajo, drugi potonejo ali pa lebdijo nekje na sredi? Kako in zakaj se lahko podmornica potopi?

Hvala vsem, ki ste šolarjem pripravili en res zanimiv in radoveden teden.

Zapisala Helena Bizalj

Dostopnost