Skoči na glavno vsebino

Kobariška športna dvorana je včeraj, 30. novembra, gostila medobčinski turnir v košarki. Udeležile so se ga ekipe osnovnih šol iz Bovca, Kobarida, Tolmina in Mosta na Soči.

Šolska košarkarska ekipa se je uvodoma pomerila z domačini in po napetem zaključku, kjer je bil zmagovalec znan šele po dveh podaljških, zasluženo slavila. V finalu sta se srečali ekipi Tolmina in Mosta na Soči. Podobno kot na prvi tekmi so Mostarji z veliko borbenostjo v zadnjih sekundah rednega dela izenačili in zmagovalca turnirja smo ponovno dobili šele po dveh podaljških igre. Tokrat smo za zmago čestitali Tolmincem in tako osvojili odlično 2. mesto.

Za barve šole so se borili: Kasper Rutar, Gal Cugelj, Nik Tušar, Matic Lapanja, Matija Mavri, Niko Šuligoj, Nejc Mavri, Kin Kovačič, Jure Mavri, Jakob Borovničar, Matic Fortunat in Leon Lapanja.

Vsem fantom iskrene čestitke za borbenost in nepopustljivo igro!

Luka Mrakič, vodja ekipe

Dostopnost