V tednu od 9. do 12. 4. bodo na naši šoli potekale različne aktivnosti v okviru vseslovenske prostovoljske akcije Dan za spremembe, ki jo organizira Slovenska filantropija.
Podrobneje si boste o dejavnostih lahko prebrali na plakatih, tokrat pa vam obveščamo predvsem o ZBIRALNI AKCIJI ODPADNEGA PAPIRJA na OŠ Dušana Muniha Most na Soči.
Akcija bo potekala od 9. do 12. aprila 2024, zabojnik bo nameščen pred šolo. Zbira se le časopise, revije, reklame, pisarniški papir in zvezke. Prosimo, da u zabojnik odlagate le zgoraj navedeno.
Denar, zbran s to akcijo, bo namenjen različnim dejavnostim šolskega sklada za potrebe učencev šole.

Odvoz bo potekal tudi izpred podružničnih šol po naslednjem urniku (papir se na podružničnih šolah zbira le do navedenega datuma):
  • PŠ Dolenja Trebuša: odvoz v sredo, 10. 4. 2024
  • PŠ Podmelec: odvoz v četrtek, 11. 4. 2024
  • PŠ Šentviška Gora: odvoz v petek, 12. 4. 2024
Vabimo vse, učence, starše, zaposlene v šoli, prijatelje in sosede, da ob pomladanskem čiščenju domov, pisarn ter delavnic star papir prinesete nam in s tem poskrbite za okolje ter pomagate nam pri zbiranju dodatnih sredstev za učence.
Zapisala Tajda Vidič