Skoči na glavno vsebino

Pouk na daljavo

Spoštovani učenci in starši

Zaradi aktualnih razmer smo se ponovno iz učilnic preselili na delovna mesta na dom. Sistem dela na nek način že poznamo, z  Navodili o pouku na daljavo ste že seznanjeni, ta spletna stran pa je namenjena zbiranju uporabnih informacij za pouk na daljavo, bližnjic do elektronskih gradiv za pouk in bližnjic do drugih uporabnih vsebin. Naj vam ta stran ne nadomesti naših spletnih učilnic.  Pridno in vestno jih obiskujte, saj se vsak dan zraven gradiva za pouk v njih najde tudi kaj zanimivega, poučnega in razvedrilnega. Pouk pa bo potekal tudi v živo preko video srečanj. Da bodo le ta najbolj kakovostno izvedena in si bomo na njih lahko izmenjali čim več informacij smo za ta srečanja na šoli sprejeli tudi bonton.

Ciril Makovec, ravnatelj

 

Bonton v času video konferenc

Dostopnost